Usługi

Świadczymy kompleksowe usługi projektowe, wspieramy klientów na wszystkich etapach procesów inwestycyjnych od koncepcji oraz analiz i studiów wykonalności poprzez projekty budowlane, wykonawcze oraz dokumentacje środowiskowe i specjalistyczne. Wspieramy także na etapie budowy Inwestorów i Wykonawców.

Nie tylko gaz ziemny

PGNiG GAZOPROJEKT S.A. wbrew temu, co sugeruje nazwa jest obecny na rynku usług projektowych w znacznie szerszym zakresie niż sektor gazu ziemnego. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania projektowe dla sektora paliw płynnych, jesteśmy obecni w projektach związanych z wytwarzaniem energii elektrycznej, ale mamy w swoim dorobku także budownictwo przemysłowe (a nawet szkoły i ośrodki sportowe). W ciągu wielu lat działalności na konkurencyjnym rynku usług projektowych, nieustannie poszerzamy zakres naszych umiejętności i usług, co zaowocowało powstaniem zróżnicowanego zespołu specjalistów a także zbioru sprawdzonych w praktyce metod organizacyjnych, dzięki czemu można nam powierzyć najbardziej skomplikowane i wymagające inżyniersko-projektowe wyzwania, również tak istotne dziś projekty innowacyjne zmierzające do obniżenia emisyjności energetyki i przemysłu.

Zachęcamy do współpracy!

USŁUGI DEDYKOWANE

Wykorzystując ogromne doświadczenie i unikalny na polskim rynku usług projektowych potencjał zintegrowanych zespołów projektowych, nowoczesnych narzędzi projektowania współbieżnego oraz sprawdzoną w dziesiątkach dużych projektów organizację, jesteśmy w stanie zaoferować inwestorom i wykonawcom wsparcie w ambitnych przedsięwzięciach z zakresu zarówno sprawdzonych, jak i nowych technologii. Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania, elastycznie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.

Świadczymy usługi wspierające rozwój w zakresie nowych technologii dla sektora energetyki.  Nasza działalność zmierza do efektywnego połączenia potencjału doświadczonych projektantów przemysłowych z możliwościami świata nauki w celu wytworzenia innowacyjnych, efektywnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań technicznych, organizacyjnych i projektowych.

Skontaktuj się –

Logo Gazoprojekt

PGNiG GAZOPROJEKT S.A.
ul. Strzegomska 55a, 53-611 Wrocław

Realizacja Pro&Com