Wydarzenia

13 Luty 2020

Tłocznie Gazu Baltic Pipe z kompletem decyzji administracyjnych


Czytaj więcej

6 Luty 2020

Zielone światło dla projektu rozbudowy tłoczni gazu w Goleniowie

Na skutek rozstrzygnięć przetargów publicznych zorganizowanych przez Inwestora, czyli Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.  w roku 2017, PGNiG GAZOPROJEKT S.A. wykonuje na zlecenie Inwestora prace projektowe dla głównych projektów strategicznego programu Baltic Pipe.


Czytaj więcej

23 Grudzień 2019

Przyczyniamy się do bezpieczeństwa energetycznego Polski

W pierwszej połowie grudnia Spółka PGNiG rozpoczęła rozruch Instalacji Osuszania Gazu z Gazociągu Jamalskiego, w prace nad tym projektem zaangażowana była firma PGNiG GAZOPROJEKT S.A.


Czytaj więcej

27 Wrzesień 2019

V kongres Energetyczny DISE 2019

W dniach 25-26 września 2019 roku we Wrocławiu odbył się V Jubileuszowy Kongres Energetyczny organizowany przez Dolnośląski Instytut Energetyczny, w którym wzięli udział przedstawiciele PGNiG GAZOPROJEKT S.A.

W poszczególnych panelach Kongresu z ramienia PGNiG GAZOPROJEKT S.A. uczestniczył Sławomir Zawadzki Prezes Zarządu, Tomasz Kamiński Dyrektor ds. Handlowych, Andrzej Kielbik Kierownik Pracowni Studiów i Analiz oraz  Marcin Młot Starszy Specjalista ds. pozyskiwania kontraktów.

Jubileuszowa edycja Kongresu poświęcona była między innymi zagadnieniom nowej polityki energetycznej Polski, znaczeniu LNG w procesie transformacji sektora energetycznego, wykorzystania sztucznej inteligencji oraz wykorzystania wodoru w procesie dekarboksylacji.

Udział przedstawicieli GAZOPROJEKTU był okazją do wzmocnienia relacji biznesowych z naszymi Klientami oraz wymiany informacji w zakresie planowanych inwestycji w sektorze energetycznym.

 


Czytaj więcej

20 Wrzesień 2019

Dzień Dostawcy w GAZ-SYSYTEM S.A.

20 września 2019 GAZOPROJEKT uczestniczył w spotkaniu z firmami wykonawczymi, współpracującymi z  GAZ-SYSTEM.  To już szósta edycja Dnia Dostawcy organizowana przez tę spółkę.

PGNiG GAZOPROJEKT S.A.  reprezentował Tomasz Kamiński Dyrektor ds. Handlowych, który wziął udział w panelu dyskusyjnym na temat uwarunkowań realizacji kontraktów na usługi projektowe dla GAZ-SYSTEM.

W dyskusji przedstawił zagadnienia, z którymi zmagają się projektanci w procesie realizacji projektów. Tomasz Kamiński zaprezentował możliwe rozwiązania dotyczące udzielania zamówienia przez Inwestora, które mogłyby obniżyć poziom ryzyka realizacji kontraktów oraz wpłynąć na terminowe i jakościowe realizacje zobowiązań wobec Zamawiającego.

Dialog z Inwestorem jest ważnym elementem budowy płaszczyzny wzajemnego zrozumienia potrzeb i oczekiwań obu stron. W praktyce pozwala na sprawniejsze działanie, a w efekcie na wyższą jakość usług.


Czytaj więcej